Plastové dosky

Naša firma sa špecializuje na predaj technických plastov od roku 1997. Jeden z hlavných oborov je predaj plastových dosiek. K dispozícii sú viaceré prevedenia a veľké množstvo rozmerových kombinácii.

Plastové dosky, ktoré ponúka naša firma majú hlavné využitie v oblasti priemyslu strojárskeho, elektrotechnického, automobilového, potravinárskeho, ale taktiež aj zbrojárskeho a chemického, keďže ponúkame aj plastové dosky s antistatickou úpravou – do výbušného prostredia.

V priemyselných odvetviach sa používajú hlavne na výrobu súčastí určitých druhov výrobkov, ktoré slúžia ako náhrada ich kovových verzií. Z plastových dosiek sa najčastejšie vyrábajú rôzne lišty, profily do priemyslu s výrobnými linkami, keďže slúžia ako klzné vedenia pre pohony týchto liniek.

Niektoré typy majú veľké využitie v potravinárskom priemysle, keďže sú vhodné na styk s potravinami a je ich možné použiť priamo na sekanie a rezanie napr. mäsových výrobkov. V neposlednom rade sa dajú využiť v stavebníctve a to hlavne ako bazénové plasty a plasty na výrobu rôznych nádrží, šácht a skriniek vhodných na umiestnenie v exteriéri.

Plastové dosky, ktoré predávame sa štandardne pohybujú od hrúbky 0,5 mm až do hrúbky 100 mm, v rôznom prevedení veľkosti.

Samozrejmosťou sú aj prírezy z týchto dosiek, alebo objednanie aj iných neštandardných rozmerov hrúbky a veľkosti na zákazku.

 

Fotogaléria

Plastové dosky #1 Plastové dosky #1
Plastové dosky #2 Plastové dosky #2
Plastové dosky #3 Plastové dosky #3