Zákaznícky servis

Zákaznícky servis

Firma ARRAY PLAST sa neobmedzuje len na dodávky polotovarov technických plastov, obrobených finálnych výrobkov a odlievaných dielcov podľa požiadaviek zákazníkov, ale kladie veľký dôraz na technickú podporu svojim zákazníkom.

Zákazníka kladieme na prvé miesto v hierarchii obchodu. Pracujeme s predsavzatím poskytovať najvyššiu kvalitu služieb za čo najefektívnejšiu cenu. Našim cieľom je jednoducho stať sa vašim "preferovaným dodávateľom" technických plastov.

Pokiaľ potrebujete poradiť s voľbou správneho materiálu, radi Vám za využitia našich dlhoročných skúseností zo znalosti množstva aplikácií, odporučíme podľa vašich individuálnych prevádzkových podmienok najvhodnejší materiál.

K ďalším Vašim potrebám máme pripravené možné postupy na obrábanie polotovarov, s reznými podmienkami, prípadné možné použitie plastov v chemických prevádzkach, alebo jednoduchý postup pri lepení jednotlivých plastov. Samozrejmosťou je dodanie materiálových listov, certifikátov pre vhodnosť styku s potravinami a pod.

Taktiež ponúkame identifikáciu materiálov Vami dodaných vzoriek v našom laboratóriu.

Ako naši zákazníci máte vždy voľný prístup do našich priestorov k overeniu stavu, kvality a včasnosti Vašich objednávok.

Naše webové stránky Vám umožňujú získať potrebné informácie o dodávaných produktoch, kontaktovať nás a zasielať nám informácie o vašich potrebách. Veľmi radi uvítame všetky Vaše požiadavky na materiály, technickú pomoc, poradenstvo pri vývoji novej aplikácie a dotazov na ceny.